
Werkdag van Kübra
Assistent accountant bij de ZorgAccountants

Wie zijn wij?
Als ZorgAccountants zijn wij gespecialiseerd in de zorg- en welzijnssector en hebben een aansprekend klantenbestand in het MKB. Onze passie voor de zorg kenmerkt zich door een goed begrip van relevante wet- en regelgeving, de inzet van deskundige medewerkers en bovenal een persoonlijke benadering. En dat is ook precies wat onze klanten zo in ons waarderen.
Direct solliciterenSamen lunchen en begeleiden
Tussen de middag gaan we vaak met een groepje collega’s een wandeling maken richting het park. Even frisse lucht en een goed gesprek doen altijd goed.
In de middag rond ik mijn werkzaamheden af en help ik ook de stagiaire. Samen boeken we een aantal posten in en nemen we de tijd om vragen te bespreken. Als alles duidelijk is, kan hij weer zelfstandig verder en pak ik mijn eigen werk weer op.
Samen afsluiten
Voordat ik de dag afsluit, lever ik mijn werk in bij de portefeuillehouder. Vaak nemen we het nog even samen door. Daarna werk ik mijn planning bij en check ik of er nog open eindjes zijn.
Wat mijn werk zo leuk maakt? Geen dag is hetzelfde. Elke klant is anders, en de persoonlijke situaties maken elk dossier uniek. Daardoor blijf ik leren.
Hoewel thuiswerken mogelijk is, ben ik meestal op kantoor te vinden. De sfeer is gezellig, informeel en leerzaam – dat geeft energie. We werken in kleine teams, waardoor je snel dingen kunt oppakken én vragen stellen.
Wil jij groeien en bloeien? Dan hoor jij bij ons team!
Is dit nou ook iets voor jou? Wacht dan niet!
Smaakt haar werkdag naar meer? Of je nu zelf in de accountancy of audit aan de slag wilt, of gewoon benieuwd bent naar het vak: ga eens in gesprek met Kübra! Ze deelt met plezier haar ervaringen, tips en eerlijke inzichten.
Neem gerust contact met haar op en wie weet zit jij binnenkort met haar aan tafel voor een inspirerend gesprek!
Contact met Kübra